11/01/2011

Kas teate neid filminäitlejaid? - 3.

Eelmise korra vastused. Tundub, et eriti esimest kaht oli paljudel väga kerge ära arvata.

6. Ljudmila Gurtšenko, pildil sellisena, nagu oli "Karnevaliöös" mängides. Hiljem on tal olnud särtsu väga paljude huvitavate rollide jaoks. Igihaljas.

7. Vjatšeslav Tihhonov umbkaudu sel ajal, kui ta "Sõjas ja rahus" Andrei Bolkonskit mängis. Veel polnud tal aimugi, et temast kunagi Stirlitz saab, ja Julian Semjonovil oli "Seitseteist kevadist hetke" alles kirjutamata.

8. Brigitte Bardot, prantslanna, kelle foto pidi tol ammusel ajal iga plikatirtsu korralikus näitlejapiltide kogus olema. Mis sest, et me hoolsate tsensorite tõttu temast muud filmi ei teadnud, kui vallatut "Babette läheb sõtta". Niisugust blondi sekspommi juba naljalt NLiidu kinoekraanidele ei lubatud, vähemalt mitte alla 16 eluaasta vanusele publikule vaatamiseks.

9. Tatjana Samoilova nagu ta oli oma menufilmis "Kured lendavad". Hiljem võlus ta vaatajaid näiteks "Alba Regias" ja kõige suuremad lootused pandi talle, kui ta sai peaosa "Anna Kareninas". Armas ja ilus näitlejanna.

10. Galina Polskihh, kelle esimesed filmirollid väga palju tõotasid. Eelkõige muidugi viieteistaastaste esimese armastuse lugu "Metsik koer dingo", aga ta mängis edukalt ka koos Nikita Mihhalkovi ja Oleg Daliga populaarses filmis "Ma kõnnin Moskva tänavail".    

Eelmise korra parim vastaja oli Sjgelle, kes oskas nimetada nelja viiest ning rebis seega ka kahe vastusevooru etteotsa nelja vastusega kümnest. Teisel kohal on Telc kolme vastusega kümnest. Kolmas on Osaline kahe vastusega kümnest.

Sellel korral pakun äratundmiseks jälle viis vana näitlejapostkaarti. Vastused, kes on pildil, missugune film või mõni seik selle näitlejaga seoses meenub, palun endiselt kommentaarina kirja panna. Kokkuvõtted teen kahe-kolme päeva pärast, kui vastuseid on tulnud piisavalt.

11.......

12.......

13.......

14.......

15........


Meenutuseks:
Kas teate neid filminäitlejaid? - 1.
Kas teate neid filminäitlejaid? - 2.

9 comments:

 1. 11. Iljin
  12. Horst Buchholz
  13. Aimee
  14. Borissova?
  15. Kirijenko

  ReplyDelete
 2. Tubli, anonymous:) Kolm täitsa õiget. Ühel nimes viga, kuid tõenäoliselt oled mõtelnud õigele näitlejale.

  Jõudu edasiarvajatele!

  ReplyDelete
 3. Interessante questo gioco per aggiornare la conozcenza del cinema durante l'epoca sovietica.
  Saluti cordiali.

  ReplyDelete
 4. Täpsustamist vajab veel pilt nr 11 näitleja nimi ja üldse on ära arvamata pilt 14.
  Kes teab?

  ReplyDelete
 5. Khm. Ega ma nüüd ei tea küll. Guugeldasin. Элина Авраамовна Быстрицкая tundus sarnane. Samasugust pilti ei leidnud. Võrdlesin siis kõrvu ja laupa, kulme ja lõuga... Kindel ei ole :)

  ReplyDelete
 6. Bõstritskaja oli küll väga ilus naine, aga sellel postkaardil on siiski keegi teine, kellel on homme sünnipäev :)

  ReplyDelete
 7. 11. Igor Iljinski - mängis ka "Karnevaliöös", oli siis sama nägu
  15. Zinaida Kirijenko - "Vaikne Don"

  Bõstritskaja oli justkui teist nägu?!
  Ei ole ka kindel.

  ReplyDelete
 8. Ma jõudsin ka Donini: Hm. Äkki panin kärsituses vale nime ja näo kokku? :D

  ReplyDelete

Related Posts with Thumbnails