06/07/2008

Fotojaht - metall või metallist

Esialgne kavatsus töömasinaid pildistada kadus kiiresti. Metalliotsingud, isegi siis, kui sa neid metallikokkuostus lõpetada ei kavatse, on üsna üllatuslikud. Näiteks võib metall olla kui...
...unistused.

Unistus oma limusiinist (metall-)laterna all...


Ka võib metall olla isevärki ja omapärane sepis vanalinna tänavatel,
majaseintel ja väravaorvades, tunnistus käsitöö tegija oskustest.Aga samuti võib metall olla KUNST, püüda silma ja köita tähelepanu. "Et näeksime igapäevases erilist," nagu on kirjutatud järgmise pildi S-tähele.Anda aimu, et ka metall võib voolata, tilkuda, olekut muuta ja et alumiiniumgi ei ole ainult vana supipoti- või lennukimaterjal, vaid sobib kõiksugusteks taiesteks.Metallist võib ühe jalutuskäigu jooksul lõpmatult palju pilte teha...

6 comments:

 1. Kivi ja metall on kaks asja milest inimene on teinud palju kaunist ja justkui tasakaalu säilitamiseks ka palju koledat. Hea, et me ilusat rohkem näeme.

  ReplyDelete
 2. mulle meelidvad väga sinu pildid metallist, just selliseid oleks ise tahtnud ka leida!

  ReplyDelete
 3. Vanalinn on ju ilusat metalli täis, mul kahjuks polnud seekord aega sealt seda otsima minna. Sina leidsid, väga vahva!

  ReplyDelete
 4. See Kunsti pilt on hea :)
  Aga siiski, ma võtaks selle auto või tegelikult selle laterna. Ja kui nüüd keegi selle laterna varastab, ollakse minu ukse taga jah?! :)

  ReplyDelete
 5. vat mis põnevad leiud sul siin on!!!Väga vahvad.

  ReplyDelete

Related Posts with Thumbnails